Kredyt hipoteczny to obecnie najdogodniejsza forma pozyskiwania środków na sfinansowanie zakupu, czy też budowy nieruchomości. Poza tym istnieje również możliwość połączenia obu elementów przez uzyskanie kredytu na zakup rozpoczętej inwestycji i jej dokończenie. Ponadto pozytywnym zjawiskiem dla klientów banków jest fakt, iż wzajemna między nimi konkurencja determinuje coraz to korzystniejsze warunki udzielania tychże kredytów. Na porządku dziennym większość banków oferuje nie tylko kredyt na sfinansowanie stu procent ceny nieruchomości, ale nierzadko można otrzymać dodatkowe środki na pokrycie kosztów transakcji, a także na remont nabywanego lokalu lub domu.

Rynek nieruchomości, by mógł płynnie funkcjonować, nierozerwalnie połączony jest z rynkiem finansowym, dlatego my, jako biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, stawiamy sobie za cel kompleksową obsługę klienta, która nie sprowadza się jedynie do znalezienia poszukiwanej przez niego nieruchomości i przeprowadzenia transakcji jej nabycia, a wiąże się też, po uprzednim zapoznaniu się z sytuacją finansową danego klienta, jego potrzebami i możliwościami, z pomocą przy wybraniu i wskazaniu odpowiedniej dla niego oferty kredytowej.

Firma Rodźko obsługuje Klienta kompleksowo.

Kupując mieszkanie wszystkie formalności załatwia się w jednym miejscu.
Zakup mieszkania i uzyskanie kredytu hipotecznego.

W naszym biurze czeka na Państwa niezależny doradca kredytowy - OPEN FINANCE, który sprawdzi Państwa zdolność kredytową i dobierze najlepszą ofertę spośród ofert banków dostępnych na rynku. Na miejscu złożycie Państwo również wniosek kredytowy, a resztą formalności zajmie się Państwa opiekun sprzedażowy i doradca kredytowy.

Schemat procesu kredytowego
1. Wybierasz nieruchomość z naszej oferty.
2. Badasz zdolność kredytową u naszego doradcy.
3. Podpisujesz umowę przedwstępną.
4. Składasz wniosek kredytowy w naszym biurze.
5. Dalszy proces kredytowy prowadzi za Ciebie doradca kredytowy.
6. Podpisujesz umowę kredytową w banku.
7. Podpisujesz akt notarialny.

Nie biegasz, nie tracisz czasu, wszystko w jednym miejscu.
Umów się na spotkanie z doradcą kredytowym,
Tel. 52 373 99 55
E-Mail rodzko@rodzko.pl